×

منوی اصلی

ویژه های خبری

امروز  پنج شنبه - 9 آذر - 1402
false
true
پروژه مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد تا پایان سال افتتاح می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «گیل بان»؛ رضا زنده دل در جلسه شورای شهر گفت : فاز اول پروژه شامل زیر سازی ، بتن ریزی و جدول گذاری تا پایان مهرماه و فاز دوم آن ؛ آسفالت و پازل تا پایان بهمن ماه به اتمام می رسد .

وی افزود : پروژه تالاب حاجی آباد از پروژه‌های مهم لاهیجان و از پتانسیل های بسیار ارزشمند به منظور توسعه فضای گردشگری شهر لاهیجان است.

شهردار لاهیجان در ادامه با اشاره پروژه بهسازی پایانه مسافربری لاهیجان گفت : این طرح شامل اجرای فونداسیون، تخریب سقف پیشین، اسکلت و پوشش سقف جدید با ورق رنگی و عایق حرارتی است که تا پایان آذرماه تکمیل خواهد شد.

زنده دل از اجرای فاز 4 پروژه هشت محل و هشت بهشت خبر داد و افزود : پروژه بازسازی و احیای بافت‌های قدیمی شهر با عنوان هشت محل و هشت بهشت با توجه به حجم کار فاز بندی شده و محله پردسر و اردوبازار تا ماه آینده به اتمام میرسد.

وی ادامه داد : کارطراحی محله کاروانسرابر انجام شده و برای محله غریب آباد با توجه به اینکه جزء بافت فرسوده است، توسط اداره راه و شهرسازی استان انجام خواهد شد .

شهردار لاهیجان با بیان اینکه آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر به عنوان اولویت‌ مجموعه مدیریت شهری در دستور کار است تصریح کرد : تشریفات مناقصه آسفالت 110 هزار متر مربع از معابر و خیابان های لاهیجان برگزار شده و تا به امروز حدود 40 هزار مترمربع روکش و مرمت شده اند.

رضا زنده دل در خصوص ساختمان بهزیستی در باغ نارنج گفت : برای گرفتن این ساختمان از طریق مراجع قضایی اقدام شده و به نتایج رضایت بخشی رسیدیم .

وی در پایان گزارشی در خصوص ساختمان شهرداری در غریب آباد ، خیابان غذا ، پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و… ارائه کرد.

منبع: اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان

انتهای پیام/

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد