×

منوی اصلی

ویژه های خبری

امروز  شنبه - 1 مهر - 1402
false
true
آغاز تولید شرکت صنایع پوشش از ماه آینده / افزایش اشتغال مستقیم به ۱۲۰ نفر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «گیل بان»؛ تیمور پورحیدری ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت پوشش گفت: تولید آزمایشی این شرکت آغاز شده و با به کارگیری دستگاه‌های مدرن و به روز و فروش دستگاه های مستعمل و غیرقابل توجیه در ماه آینده رسما شروع به تولید می‌ کند.

وی در خصوص سالن ریسندگی این شرکت اظهار داشت: این خط تولید با اشتغال ۵۰ نفر شروع به کار کرده و به تدریج در ۳ ماه آینده اشتغال مستقیم آن به ۱۲۰ نفر، با ظرفیت تولید روزانه ۱۰ تن خواهد رسید.

پورحیدری در خصوص سالن بافندگی این شرکت افزود: این خط تولید گردباف است که انواع تریکو، پوشاک زنانه، مردانه و بچه‌گانه و ورزشی را تولید می‌کند و با اشتغال ۳۰ نفر در دوشیفت از هفته آینده شروع به فعالیت کرده و به تدریج با اضافه شدن دستگاه‌های جدید در چند ماه آینده اشتغال مستقیم این خطوط با افزایش به ۶۰ نفر خواهد رسید و ظرفیت تولید سالانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن خواهد بود.

در این بازدید کبری مهرورز سرپرست شرکت صنایع پوشش ایران با بیان اینکه ایجاد سالن دوزندگی از برنامه‌های آینده صنایع پوشش است گفت: سالن دوزندگی به مساحت ۷۰۰ متر مربع جهت اشتغال ۱۰۰ نفر نیروی زن بی‌سرپرست و بدسرپرست و بانوان جویای کار برنامه ریزی شده است که در حال خرید دستگاه دوزندگی می‌باشیم که نیرو به تعداد ۲۰۰ نفر قابل افزایش خواهد بود و راه اندازی آن تا قبل از پایان سال برنامه ریزی شده است.

وی افزود: فروشگاه دائمی محصولات صنایع پوشش از اول اردیبهشت در ورودی شرکت ایجاد کردیم که در آن پوشاک عرضه می‌گردد و با استقبال خوبی از طرف مردم روبرو شده است.

از برنامه‌های دیگر این شرکت ایجاد سالن رنگرزی و تکمیل می‌باشد، مقدمات کار فراهم گردیده و در ۲ ماه آینده سوله آن آماده و فرآیند خرید ماشین آلات در دست اقدام است.

منبع: خبرگزاری ایلنا

انتهای پیام/

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد