×

منوی اصلی

ویژه های خبری

امروز  جمعه - 22 تیر - 1403
false
true
قطب اقتصادی گیلان به حق واقعی خود نرسیده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «گیل بان»؛ اکبر نیازی در همایش تجلیل از خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاری حرفه‌ای ارزشمند، مسئولیت زا و دشوار است.

وی با اشاره به چالش‌ها و دشواری‌های خبرنگاری افزود: همه ایام متعلق به خبرنگاران است و به جای روز خبرنگار با روزهای خبرنگار داشته باشیم.

سرپرست منطقه آزاد انزلی با اشاره به جنگ روسیه و اوکراین و فرصت‌های سرمایه گذاری برای منطقه آزاد جهت توسعه تجاری و بازار هدف اضافه کرد: روسیه بازار هدف خوبی برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری بود که مورد غفلت واقع شد.

نیازی با بیان اینکه از فرصت جنگ روسیه و اوکراین استفاده تجاری نکردیم، گفت: واکاوی و تحلیل و بررسی چرایی‌ها و دلایل عدم استفاده درست و بهینه از فرصت تجاری در بازار روسیه در دستور کار رسانه‌ها قرار گیرد.

وی با اشاره به طرفین‌های اقتصادی و تجاری خوب در سه استان شمال کشور افزود: ایجاد فضای رقابتی مناسب در استان‌های شمال کشور منجر به توسعه اقتصادی و پیشرفت می‌شود.

سرپرست منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این قطب اقتصادی گیلان به حق واقعی خود نرسیده است، گفت: منطقه آزاد انزلی از لحاظ مقیاس جزو کوچک‌ترین مناطق آزاد کشور است اما ظرفیت‌ها بالقوه و نهفته فراوانی دارد.

نیازی با بیان اینکه محدوده منطقه آزاد انزلی وسعت بخشی شود، اضافه کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران با تولید آثار برای توسعه جغرافیایی منطقه آزاد انزلی تلاش کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۶۴ واحد تولیدی در منطقه آزاد انزلی، افزود: شهرک صنعتی منطقه آزاد انزلی گنجایش افزایش ایجاد واحد تولیدی ندارد.

سرپرست منطقه آزاد انزلی با اشاره به اهمیت رونق تولید در بخش‌های مختلف، بیان کرد: افزایش تولید منجر به رونق اقتصادی و ارزآوری می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایلنا

انتهای پیام/

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد