×

منوی اصلی

ویژه های خبری

امروز  چهارشنبه - 30 خرداد - 1403
false
true
حمایت از کادر درمانی استان گیلان مورد توجه مسئولان قرار گیرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «گیل بان»؛ سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان در نخستین روز از آغاز سال جدید به‌همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در بیمارستان رازی رشت از زحمات کادر درمان و پرستاران به پاس خدمات آنان به مردم در روزهای کرونایی تقدیر کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم با بیان اینکه خدمات‌رسانی به مردم و بیماران یک خدمت الهی است، اظهار داشت: پرستاران و کادر درمان قدر این جایگاه خود را بدانند زیرا در پیشگاه پروردگار از ارزش بسیار زیادی برخوردار هستند و از جان خود گذشته و به بیماران و همنوعان خود کمک می‌کنند.

این مسئول تلاش کادر درمان در دوران کرونا را یادآور فداکاری‌های دوران دفاع مقدس دانست و گفت: وقتی به روزهای کرونایی می‌نگرم ناخودآگاه دوران دفاع مقدس برای من تداعی می‌شود چراکه کادر درمان هم از جان خود گذشتند تا بیماران احساس تنهایی نکنند.

وی با بیان اینکه دولتمردان باید تمام دغدغه‌های کادر درمان در کشور را برطرف کنند، تصریح کرد: کادر درمان و پرستاران جان خود را در کف دست گرفتند تا از جان هموطنان در مواجه با بیماری حفاظت کنند لذا شایسته است دولتمردان همه توان خود برای حل مشکلات آنان به‌کار گیرند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم حمایت از کادر درمان در گیلان توسط تمامی ارگان‌ها بیان کرد: یکی از اهداف سپاه قدس گیلان توجه به اقشار مختلف جامعه به ویژه پرستاران و کادر درمان است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در حاشیه‌ این بازدید با اشاره به تلاش کادر بهداشت و درمان در شرایط گوناگون، به ویژه در تعطیلات نوروز که با ورود مسافران و گردشگران بسیاری همراه خواهد بود گفت: 36 بیمارستان و دیگر مراکز بهداشتی، آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها و حتی برخی مراکز دندانپزشکی برای ارائه خدمات به همشهریان، گردشگران و مسافران در آمادگی کامل هستند.

محمد تقی آشوبی از حضور فرمانده سپاه قدس گیلان و همراهانش در نخستین روز سال جدید در مرکز درمانی رازی رشت هم قدردانی کرد و افزود: حضور مسئولان و دیدار با کادر بهداشت و درمان، برای افزایش انگیزه و روحیه کارکنان و دلگرمی آن‌ها بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش تسنیم، سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه گیلان امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور در بیمارستان‌های رشت از زحمات کادر درمان قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد