×

منوی اصلی

ویژه های خبری

امروز  جمعه - 22 آذر - 1398
false
true
استخدام 4000 نفرآتش‌نشان از طریق آزمون / افراد سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند

به گزارش «گیل بان»، سید حبیب راضی در حاشیه آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در رشت با بیان اینکه این آزمون در ۴ رشته شغلی برای استخدام 4هزار نفر امروز برگزار شد، گفت: سهمیه استان گیلان در این آزمون 50 نفر است  که 27 نفر سهمیه شهر رشت هستند.

وی افزود: 2 هزار و 949 نفر از داوطلبین مرد واجد الشرایط برای شرکت در این آزمون در گیلان ثبت نام کرده اند.

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور، با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون عملی آتش‌نشانی تصریح کرد: براساس آمار داوطلبین شرکت کننده در این آزمون، می توان گفت که به ازای هر یک فرصت شغلی آتش نشانی 60 نفر در رقابت هستند؛ که این فرصت برابر می تواند منجر به انتخاب و جذب فرد اصلح در شغل آتش نشانی شود.

راضی با بیان اینکه هم اکنون 20هزار نیروی آتش نشان در کشور مشغول به خدمت هستند، یادآور شد: با جذب افراد جدید به استانداردهای جهانی نزدیک تر خواهیم شد.

وی روند برگزاری این آزمون را با توجه به میزبانی جهاددانشگاهی مطلوب و خوب بیان کرد و گفت: عملکرد جهاددانشگاهی به عنوان مجری برگزاری این دوره بسیار رضایت بخش بود.

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور با بیان اینکه این آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می شود گفت: افراد سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند و در ادامه در آزمون عملی سنجیده خواهند شد.

راضی در پایان حرفه آتش نشانی را خاص و حساس عنوان کرد و گفت: آتش نشانی شغل نیست، عشق است و باید با نگاه ویژه به این حرفه نگریست.

به گزارش ایسنا؛ آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی ها توسط سازمان جهاددانشگاهی گیلان در شش حوزه امتحانی در رشت برگزار شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


انتهای پیام/

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد